Ukrán/magyar nyelvű asszisztens (HR terület)

  • Cég neve

    JOBCONCEPT Kft

  • Munkavégzés helye

    1147 Budapest, Jávorka Ádám utca 14.

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Ukrán felsőfok és
    • Magyar felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ukrán-magyar nyelvű telefon és online eszközök kezelése
  • Beérkező hívások fogadása (ukrán és magyar nyelven), kimenő hívások indítása
  • Munkavállalók informálása, problémák kezelése és megoldása ukrán és magyar nyelven
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása – szerződések előkészítése
  • Fénymásolás, szkennelés, lefűzés
  • Adatrögzítés Excel táblázatban, adatbázis kezelése Excelben
  • Egyéb ad hoch jellegű feladatok ellátása

Elvárások

  • Bérigény megjelölése
  • 8 órás munkaviszony elfogadása (nincs részmunkaidő)
  • Minimum érettségi bizonyítvány megléte
  • Ukrán ÉS magyar tárgyalóképes nyelvtudás
  • Pontos munkavégzés
  • Számítógépes programok ismerete (excel, word)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Munkaügyi ismeretek
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

Kellemes munkakörnyezetben egy lendületes csapat tagjaként várunk, ahol megismerve a HR folyamatok egészét szerezhetsz tapasztalatot, vagy bővítheted a meglévőt!

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: hétfőtől péntekig 09:00-17:00

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Ingyen kávé, üdítő

Jelentkezését önéletrajza csatolásával, bérigénye megjelölésével várjuk!