Ügyvezető

  • Cég neve

    Kikapcs. Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Biztosítja a szervezet hatékony, fenntartható sikeres működését: aktív részvétel a KIKAPCS. küldetését támogató, hosszú távú stratégia alkotásban és annak megvalósításában, a kuratóriummal együttműködve
  • Összefogja az operatív tevékenységet, stratégiai iránymutatást és támogatást nyújt a szervezetnek
  • Menedzseli a csapatot, felállítja és monitorozza a KPI-okat (rendszeres szervezeti és 1on1 meetingek)
  • Biztosítja a megfelelő jogi működést, kapcsolatot tart az ügyvéddel
  • Menedzseli a pénzügyi tervezést- pénzügyessel szoros kapcsolattartásban
  • Risk management - felmerülő kockázat esetén időben felismeri a problémát és megfelelő belső vagy külső erőforrást fordít annak megoldására
  • Képviseli a szervezetet a belső és külső rendezvényeken, megbeszéléseken, és a médiában, szükség szerint pénzügyi, kommunikációs és adományszervezési iránymutatást és támogatást nyújtva
  • Kéthetente közvetlenül a kuratórium elnökének riportál, illetve a kuratóriumi üléseken évente 3x részt vesz
  • Elvégzi a HR dokumentációt, munkavállalói bérfizetésekkel kapcsolatos feladatokat, onboarding folyamatokazt támogat

Elvárások

Kit keresünk?

Egy erős stratégiai gondolkodású, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel, valamint coaching csapatvezetési szemlélettel rendelkező új kollégát keresünk, aki:

  • legláabb 3-5 vezetői tapasztalattal rendelkezik,
  • eredményorientáltság, kiváló elemző, problémamegoldó és döntéshozó képességgel rendelkezik,
  • kiváló kommunikációs és interperszonális készségek, erős meglévő kapcsolati háló, és képesség ennek továbbfejlesztésére
  • innovátor személyiség - nem csak a tradíciókban hisz - out of the box (kreatív gondolkodás), folyamatos nyitottság az innovációra, új lehetőségekre
  • pénzügyi beszámolás és a megfelelőség felügyeletében szerzett tapasztalatot
  • tárgyalási szinten beszél  angol és magyar nyelven
  • változás menedzsmentben szerzett tapasztalatot

Előnyt jelent

Örülünk ha:

  • nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalatot
  • pályázatírásban szerzett tapasztalatot
  • sales vagy adományszervezési tapasztalatot

Amit kínálunk

  • iroda - modern iroda a város szívében (Nyugati tér - Appy Centrum), hatalmas terasszal, ami tökéletes egy munka utáni koccintásra
  • csapat - fiatalos, lendületes és jófej csapat
  • rugalmas munkavégzés  - heti 2 nap home office
  • fejlődési lehetőség: ingyenes workshopok különféle témákban

Céginformáció

Te vagy a KIKAPCS. Alapítvány új ügyvezetője?

A KIKAPCS. Alapítvány küldetése, hogy kedvezményes kikapcsolódást és közösséget biztosítson olyan családok számára, akik sajátos nevelési igényű (SNI) gyermeket nevelnek. Jelenleg 164 családnak tudunk kedvezményes kikapcsolódást nyújtani országszerte, de több mint 99 ezer sajátos nevelési igényű gyerek él Magyarországon ezért még nagyon sok munkánk van hátra. Vezesd te a KIKAPCS. csapatát a következő szintre, hogy eljuthassunk mind a 99 ezer SNI gyerekhez!

Ha magadra ismertél, várjuk CV-det és motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva!