Ügyvezető igazgató

  • Cég neve

    HSA Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • >10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Partnerünk jellemzően magasépítési tevékenységet végez, melynek keretében teljes körű megoldásokat kínálnak minden az adott projekthez kapcsolódó út-, közmű-, mélyépítési, valamint kertészeti munka területén. Portfóliójuk között megtalálhatók lakóépületek, ipari és kereskedelmi létesítmények, irodaházak, oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok, sportlétesítmények és műemlék épületek is. Megbízónk leányvállalatához keresünk ügyvezetőt, ahol belső mérnöki szolgáltatásokat nyújtanak a cégcsoport további tagjai számára.

Feladatok

  • Teljes projektmenedzsment
  • Ingatlanfejlesztések előkészítése, beleértve az ingatlan (telek) vásárlását, beépítési elképzelések kidolgozását, tervezést és kivitelezés pályáztatását
  • Közreműködés a tervezési folyamatokban, beleértve a terveztetést és a lebonyolító kiválasztását
  • A beruházó oldaláról történő lebonyolítás nyomon követése, és a fejlesztés lezárása, majd átadása a fejlesztőnek működtetésre
  • Az ingatlan állagmegóvásának biztosítása és felülvizsgálata
  • A használat során felmerülő fejlesztési igények vizsgálata és megvalósítása
  • Bérlők kezelése és a bérlői igények kielégítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 8 év projekt előkészítésben és lebonyolításban szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Üzleti és tulajdonosi szemléletmód
  • Ingatlanfejlesztési referenciák

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • SZÉP Kártya
  • Éves bónusz és jutalmak
  • Céges autó, magán célú felhasználásra is
  • Laptop, telefon

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar, illetve angol nyelvű önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető