Ügyvezető (erdőgazdálkodás)

  • Cég neve

    Zalagroup Milk Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Zala megye

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • éves erdőgazdálkodási terv elkészítésének, elfogadtatásának koordinálása;
  • közreműködés az üzleti tervezésben, költségtervezésben,
  • külső feles szolgáltatások megrendelése, előzetes letárgyalása, szerződéskötés,
  • cégcsoporton belüli szolgáltatások tervezése, egyeztetése, végrehajtásának irányítása,
  • projektek szakmai előkészítése, megtérülésszámítással és kockázatelemzéssel,
  • a cég által kezelt erdőterületek bővítése, gazdálkodás alá vonásának irányítása,
  • készletkezelés irányítása

Elvárások

  • gazdasági végzettség mezőgazdasági és / vagy erdészeti területen szerzett tapasztalattal,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office felhasználó szintű ismerete,
  • minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat, és 3 év vezetői tapasztalat,
  • fejlett problémamegoldó képesség,
  • rendszerszemléletű gondolkodás.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: a cégcsoport működési területe, országos, rugalmas munkavégzéssel Villány és Zalaegerszeg cégközpontokkal

Előnyt jelent

  • angol tárgyalóképes nyelvtudás,
  • vadgazdálkodási tapasztalat

Pályázatod fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, a betölteni kívánt munkakör megnevezésével, jövedelemigény megjelölésével várjuk.