Ügyvezető

  • Cég neve

    Amper Studio Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 183.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az ideális jelölt olyan felsőfokú - preferáltan műszaki/gazdasági - végzettségű szakember, aki bizonyíthatóan rendelkezik min. 4-5 éves ügyvezetői múlttal. Rendelkezik gazdasági ismeretekkel is, felsővezetőként modern vezetői elveket vall. Támogató, coaching szemléletű vezetőt várunk, akiben a csapatával való együtt-fejlődés igény nagyon erős.
Ügyvezető felelősségi körébe tartozik:
- Önállóan képes felépíteni a Vállalat stratégiáját
- A Vállalat folyamatos és hatékony működésének biztosítása
- A piacnövelési célok elérése
- Az üzleti tervben kitűzött gazdasági célok elérése
- A középvezetők munkájának közvetlen irányítása, koordinálása és ellenőrzése, az elfogadott üzleti tervnek  megfelelően.
- Közép- és hosszútávú vállalati stratégia kidolgozása, ezek prezentálása az Vezetőség felé
- A munkaszervezet kialakítása, belső munka- és hatáskörmegosztás szabályozás.
- Határidőknek, minőségi és mennyiségi követelményeknek megfelelő, költséghatékony céges működés garantálása.
- Hatékonyság nyomon követése, javító intézkedéshez szükséges döntések meghozása.
- A társasági mérlegbeszámoló elkészíttetése, éves üzleti terv összeállítása.
- Heti, havi és éves jelentések, költségelszámolások, kimutatások készítése.

Elvárások

- Legalább 5 év felsővezetői pozícióban, vállalatvezetésben szerzett tapasztalat (amely pozíciójában átfogó                   gazdasági, stratégiai döntéshozatalban vett részt).
- Üzletfejlesztésben szerzett tapasztalat.
- Egyetemi diploma.
- Megbízható magatartás és működési mód. Tulajdonosi szemlélet.
- Affinitás az üzletfejlesztésre, kreatív és innovatív módon.
- Vezetői készségek, kiemelkedő tapasztalat emberek vezetésében és irányításában.
- A belső személyi viszonyok megértő, emberséges, de határozott kezelése.

Előnyt jelent

- Építőipari ( villamos ) tapasztalat
- Idegen nyelv ismerete.
- Területhez kapcsolódó kapcsolatrendszer
- Pénzügyi/ számvitel ismeretek.

Amit kínálunk

- Felelősséghez illeszkedő, megegyezés szerinti bérezés.
- Céges autó , telefon , laptop
- Teljesítményarányos bónusz az Üzleti terv és teljesítményösztönző célkitűzések teljesítésének függvényében.
- Magasfokú önmegvalósítás lehetősége, kreatív ötletekre való nyitottság.
- Részvétel és kulcsszerep egy sikeres vállalat tovább fejlesztésében, növekedésében.