Ügyfélszolgálatos munkatárs

  • Cég neve

    EU-DiákOK Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Salétrom utca 4.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Az ügyfékszolgálatot felkeresők tájékoztatása, kapcsolattartás - főleg az ügyfélszolgálati chat platformon -, esetenként telefonon keresztül való segítségnyújtás az ügyfeleknek, észrevételekre, panaszokra való reagálás
- Az esetleges problémák és panaszok kezelése, gyors és hatékony megoldások keresése az ügyfelek elégedettsége érdekében
- Folyamatos kapcsolattartás az ételfutárokkal és a partner éttermekkel munkájuk segítésének érdekében

Elvárások

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, vagy 25 éves kor alatt passzív
- Középfokú angol ÉS német nyelvtudás (mindkét nyelv ismerete szükséges!)
- Kiemelkedő kommunikációs képesség
- Türelmes és empatikus hozzáállás
- Többségében esti és hétvégi műszakok vállalása
- 1 hetes betanulás vállalása (május 5-étől)

Amit kínálunk

- Tanulmányokhoz igazítható rugalmas beosztás
- 15% kreditvisszatérítés minden a partner rendszerén keresztül leadott rendelésedre
- Bónuszok és pótlékok
- Mindenki számára elérhető kávé, snack és gyümölcs az irodában
- Folyamatos csapatépítő programok, tréningek

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Partnerünk egy technológiai vállalat, amely hihetetlenül egyszerűvé teszi a legjobb éttermek, élelmiszerboltok és más helyi üzletek áruinak felfedezését és házhoz szállítását. Minden nap azon dolgoznak 2014 óta, hogy fejlesszék a vásárlói élményt a több, mint 20 millió regisztrált felhasználójuk számára világszerte! Csatlakozz ehhez a csapathoz, ahol lehetőséged lesz belelátni egy nagyvállalat mindennapjaiba és dinamikusan fejlődni!

Jelentkezni friss önéletrajz feltöltésével a "jelentkezés" gombon keresztül lehet!