Ügyfélszolgálati vezető

  • Cég neve

    GREENPRO Környezetvédelmi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az ügyfélszolgálati célok és tervek kialakításában való részvétel, annak végrehajtása.
  • Szoros együttműködés a logisztikai és pénzügyi osztállyal a vállalati célok elérése érdekében.
  • Ügyfélszolgálati teljesítmény mérése, elemzések készítése.
  • Napi szintű kapcsolattartás meglévő és potenciális partnerekkel telefonon és írásban.
  • Ügyféligények gyors és hatékony kezelése, reklamációk megoldása.
  • Rendszeres partneri tájékoztatások és kommunikációk megszervezése és lebonyolítása.
  • Szerződések, árajánlatok, pályázatok és szerződés módosítások előkészítése, kiküldése és kezelése az aláírástól a teljesítésig.
  • Partner adatbázis és a vállalat irányítási rendszer naprakész kezelése, ügyviteli rendszerben történő adatfrissítések.
  • Az ügyfélszolgálati csapat napi szintű irányítása, feladatok kiosztása, munkatársak motiválása és teljesítményük fejlesztése.
  • Az ügyfélszolgálati szabadságok és egyéb távollétek megszervezése, jóváhagyása.
  • Új munkatársak betanítása és folyamatos szakmai támogatása.

Elvárások

  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati vagy kereskedelmi területen.
  • Kiváló kommunikációs és emberi kapcsolatokban jártas, magas szintű problémamegoldó készség.
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági, kommunikációs vagy műszaki területen).
  • Magabiztos IT ismeretek (MS Office, CRM és vállalatirányítási rendszerek).
  • Nyitottság műszaki feladatok iránt.

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat a hulladékgazdálkodási iparágban
  • Angol nyelvtudás
  • Vállalati integrált rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Jó közösség
  • Kiszámítható jövedelem és munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség és belső képzések

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Greenpro Környezetvédelmi Zrt., a hulladékkezelési piac egyik vezető környezetvédelmi szolgáltatásokat nyújtó vállalata, keresi új csapattagját Ügyfélszolgálati Vezető pozícióba.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy kérem önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel küldje el számunkra a Jelentkezem! gombra kattintva.