Ügyfélszolgálati ügyintéző - román nyelv

  • Cég neve

    Saavutus Kft

  • Munkavégzés helye

    1107 Budapest, Szállás utca 13.

  • Fizetés

    Nettó 330e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Román anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- romániai ügyfelekkel való kedves kapcsolattartás telefonon és emailben (rendelések kezelése)
- focipályányi raktárunk megismerése után bármely termék gyors megtalálása
- visszáru ügyintézés: megtudjuk, miért is érkezett vissza a csomag?
- a webshop adatbázisának megismerése/kezelése: klikkelgetés egy názányi adathalmazban.
- raktár-rendezés: raktárvezetőnk szárnya alatti munkálatok elvégzése

Elvárások

- középfokú végzettség - bár papírt nem nézünk...
- Román nyelvtudás anyanyelvi(!!) szinten, kiváló írásbeliséggel
- FONTOS: min. 1 éves ügyfélszolgálatos múltat kérünk
- kedves személyiséged legyen (a borgo-nál imádjuk az Ügyfeleinket és egymással is így bánunk)
- gyors agytekervények, hisz sokszor csak pár percünk van reagálni az ügyfelek igényeire
- pontosság, elérhetőség : nem jó érzés, ha mindenki már bent ül, de te még félúton sem jársz

Előnyt jelent

Photoshop ismerete
Social media tartalmak készítésének ismerete

Amit kínálunk

- meglepően jó hangulatot
- versenyképes fizetést
- hosszútávon gondolkodást (2 éve minimál a fluktuációnk)
- megbecsülést (na jó, ez általában dicséret de azért prémium is létezik nálunk)
- részese lehetsz egy komoly tempóban hasító cég fejlődésének
- bár Home Office NEM lehetséges, az irodába minden munkatársunk örömmel jár

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A BORGO-WINK Cipő Webáruház Ügyfélszolgálatos (román-nyelvű) munkakörben munkatársat keres

Cégünk, a www.borgo.hu website tulajdonosa. Webáruházunk kedvelt online cipőbeszerző desztináció itthon, sok lojális ügyféllel. Most olyan lelkes kollégát keresünk, aki képviselheti cégünket (BorgoShop Romania) a romániai online cipő-piacon. Kiváló lehetőség olyan személyek számára, akik rendelkeznek tapasztalattal ezen a területen, és motiváltak a cipők és divat iránt.

A "Jelentkezem" gombra való kattintással várja Szabó Dénes a jelentkezéseket.