Ügyfélszolgálati ügyintéző (bejövő hívások, műszaki)

  • Cég neve

    HR Park Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező hívások fogadása, az ügyfelek udvarias tájékoztatása
  • főleg házi szórakoztató rendszerekkel és háztartási elektronikával kapcsolatos technikai támogatás és hibaelhárítás szóban és írásban
  • tanácsadás érdeklődő ügyfeleknek, weboldalról és egyéb fórumokról beérkező konkrét vásárlási igények támogatása
  • felmerülő reklamációk kezelése
  • az ügyfélkapcsolati munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • együttműködés a kollégákkal, közvetlen felettessel és a társosztályokkal

Elvárások

- érdeklődés és affinitás műszaki újdonságok iránt
- egyenlőtlen munkarendben történő, beosztás szerinti, fő állású (azaz heti átlagosan 40 órás) munkavégzés az ügyfélszolgálat nyitvatartási idején belül: 8-18h, hétfőtől szombatig, azaz havonta 1-1 szombati munkavégzés lehetséges
- kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú és eredményorientált szemléletmód
- magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
- pontosság, rugalmasság, tanulási hajlandóság és gyors tanulási készség

Előnyt jelent

- angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • tervezhető, versenyképes fix havi jövedelem + jutalék
  • rugalmas és előre kiszámítható munkaidő beosztás éjszakázás nélkül
  • részvétel szakmai képzéseken, tréningeken
  • valóban felelősségteljes feladatok egy multinacionális és támogató környezetben
  • jó csapat, kiváló munkakörülmények, fiatalos légkör, heti 1 nap home office lehetőség betanulás után

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kiemelt Partnerünk innovatív technológiái, kivételes termékei és azok élenjáró kialakítása megkövetelik ügyfeleink minőségi kiszolgálását, melyhez most a meghirdetett pozícióra várjuk a megfelelő jelöltet!

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!