Raben Trans European Hungary Kft. logo

Ügyfélszolgálati specialista

  • Cég neve

    Raben Trans European Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

CSATLAKOZZ HOZZÁNK AZ ALÁBBI POZÍCIÓBA:

Munkavégzés helye: Győr, VGP Park

A Rabennél közvetlen, jókedvű csapat vár, ahol kölcsönösen támogatjuk egymást, számíthatunk a többiek tapasztalataira és erősségeire. Nálunk betekintést nyerhetsz a szállítmányozás és raktározás világába, és ha megtetszik, nyitva áll előtted a lehetőség a fejlődésre. Ügyfélszolgálati csapatunk új tagjaként részese leszel egy jól működő csapatnak, és annak a sikernek, ami napról napra megvalósul  - Általad.

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy biztos hátterű, folyamatosan fejlődő nemzetközi logisztikai vállalatnál
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Jó csapat, támogató légkör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria, negyedéves és éves bónusz, munkábajárás támogatás

Ezek lesznek a feladataid:

  • Kapcsolattartás a partnerekkel, gépkocsivezetőkkel és az alvállalkozókkal
  • Dedikált kapcsolattartás ügyfelekkel (főképpen e-mailben, telefonon)
  • Társosztályokkal történő folyamatos kommunikáció, együttműködés
  • Adminisztrációs tevékenység végzése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Számlázásban történő részvétel

  • Minimum 1 év ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalattal
  • Legalább középfokú végzettséggel
  • MS Office (kiemelten Excel és Outlook) felhasználói szintű, magabiztos ismeretekkel
  • Magabiztos, kommunikációs szintű német és angol nyelvtudással
  • Kiváló kommunikációs készséggel, nyitott, proaktív személyiséggel
  • Határozott, önálló, eredményorientált személyiséggel,
  • Szállítmányozási piac ismerete mindenképpen előny!

Megvan bennünk az elszántság, a DRIVE a fejlődésre!

A Raben Group 2010 óta van jelen Magyarországon. A vállalat közúti-, tengeri- és légi szállítmányozás, illetve átfogó logisztikai szolgáltatások széles skáláját kínálja az ellátási lánc teljes spektrumában. A Raben Trans European Hungary több mint 10 éve folyamatosan fejlődik. Minden nap meghódítjuk az európai és országos utakat. 6 telephelyünk van 4 városban - és még mindig nincs elég! De a Raben nemcsak minőséget, professzionalizmust, biztonságot és stabilitást jelent, hanem optimizmust, energiát és törekvést is a célok elérésére. Jól összeállított csapatot alkotunk, amely számos terület legjobb szakértőiből áll. Van mesterünk logisztikában, közlekedési rajongók, digitális mágusok az informatikai részlegen, pénzügyi szakemberek, belső ellenőrzési szakértők, tehetséggondozók a HR osztályon és értékesítési virtuózok. Mi nincs nálunk? Unalom! Minden nap új kaland és lehetőség számunkra. Neked is? Fantasztikus! Akkor várunk rád! Csatlakozz hozzánk! Kattints a Jelentkezem gombra!