ALD Automotive Magyarország Kft. logo

  • Cég neve

    ALD Automotive Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 76.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Főbb feladatok, munkák

  • Kapcsolattartás a gépkocsi használókkal, alvállalkozókkal és a kijelölt kapcsolattartóval
  • A kezelt autók üzemeltetése során felmerülő szolgáltatási igények kezelése
  • Ügyfél szerviz és egyéb műszaki problémával járó igényeinek fogadása
  • Szervizzel, egyéb alvállalkozókkal időpontszervezés, javítás lekövetése, ügyfél tájékoztatása
  • Napi adminisztráció és riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • 1-2 év tapasztalat a felsorolt területek valamelyikén: flottakezelés/ call center/ ügyfélszolgálat/ szerviz/ bérautó/ assistance/ sofőrszolgálat/ munkafelvétel
  • Gépjárművek ismerete és érdeklődés az autók iránt előny
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldási készség
  • Pontosság, megbízhatóság és ügyfélkozpontú gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Egy nagyszerű csapatot, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Egyedülálló vállalati kultúrát, biztonságot és perspektívát, folyamatos személyes fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő juttatási csomagot (cafetéria, utazási költség támogatás, magánegészségügyi szolgáltatás)
  • Átfogó betanulási programot és dedikált mentort
  • Heti 2 nap home office-t

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat