TCHIBO Coffee Service S.R.L. Magyarországi Fióktelepe logo

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    TCHIBO Coffee Service S.R.L. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Ezred utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő szerviz hívások kezelése és nyilvántartásba való rögzítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szervizvezetővel és a szerviztechnikus kollégákkal a beérkezett hívásokkal kapcsolatban.
  • A szerviz telefonra érkezett problémák kezelése telefonon keresztül, ha az lehetséges – önállóan, vagy a szerviztechnikus kollégákkal egyeztetve.
  • A kijáró szerviztechnikusok munkájának koordniálása.
  • Munkalapok feldolgozása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal.
  • Szerviz osztály adminisztrációs tevékenységének ellátása.
  • Rendszeres és Napi/Heti/Havi riportok elkészítése a társaság vezetősége és az értékesítési osztály felé (szerviz hívások, fogyási riportok stb.).
  • Egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok ellátása, melyekre a feletteseitől utasítást kap.

Elvárások

  • MS Excel magabiztos használata
  • Ügyfélközpontúság
  • Pozitív, vidám személyiség
  • középfokú végzettség
  • precizitás és pontosság
  • határidők betartása
  • problémamegoldó szemlélet
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Képesség az önálló és a csapatban történő munkavégzésre

Előnyt jelent

  • középfokú aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • kávé szeretete

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A TCHIBO Coffee Service Magyarországi képviselete egy dinamikusan növekvő cég, ami mögött a német TCHIBO anyacég áll.
Mi komplex szolgáltatást és kávézási élményt biztosítunk a fogyasztóink és vevőink számára széles spektrumon. Csapatunk sokszínű, támogató felfogású és sikeréhes, aminek végrehajtáshoz minden vállalati eszköz adott.
Ha magadra ismersz és szimpatikus, várjuk jelentkezésed!

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezésed