Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    SMART KONTAKT Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Írásban érkező ügyfélmegkeresések fogadása és kezelése, illetve az ehhez kapcsolódó teljeskörű adminisztráció
  • Ügyfelek telefonon történő megkeresése, meglévő adatainak egyeztetése, hiányzó adatainak pótlása
  • Számlázással kapcsolatos ügyintézés ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Outlook, Excel, Word)
  • Készséges, segítőkész hozzáállás
  • Csapatban és önállóan történő munkavégzésre egyaránt való alkalmasság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az ideális jelölt:

  • Örömmel tölti el, ha segíthet az ügyfeleknek
  • Munkájában lelkiismeretes, alapos
  • Vidám, jókedélyű személyiség
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik (írásban és szóban egyaránt)

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkaadói háttér
  • Jól tervezhető, egy műszakos munkarend, szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Teljes vagy részmunkaidőben is végezhető munkakör
  • Belépést követően több hetes oktatást, képzést biztosítunk
  • A teljes munkavégzés során folyamatos szakmai és emberi támogatást nyújtunk munkatársainknak
  • Törekszünk a munka-magánélet egyensúlyára: betanulást követően home office lehetőség, amely alatt továbbra is biztosítjuk a szakmai támogatást és a munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • Versenyképes, kiszámítható, bejelentett jövedelem
  • Vidám, sikerorientált csapat

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, bérigénye megjelölésével várjuk magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát.