Ügyfélszolgálati munkatárs (otthoni munkavégzéssel)

  • Cég neve

    LÉPÉSELŐNY MÉDIA Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 363e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 90e Ft havi mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • bejövő hívások fogadása, adminisztrálása
  • beérkező e-mailek kezelése, adminisztrálása
  • továbbképzéseken való részvétel (online)

Elvárások

  • az állás betöltéséhez felhasználói szintű számítógép-ismeret elengedhetetlen - legyél tapasztalt abban, hogy egyszerre beszélsz az ügyféllel, és közben gépelsz, több rendszerben légy képes párhuzamosan dolgozni
  • MS Office ismerete
  • hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • minimum konyhanyelven merj angolul beszélni:) Nem elvárás a nyelvvizsga, de néha angolul is betelefonál ügyfél.
  • az oktatás idején (első pár nap, illetve később még alkalmanként pár nap) végig kötelező Budapesten, a 13. kerületi irodánkban dolgoznod. De ezt leszámítva otthonról is dolgozhatsz!

Előnyt jelent

• ügyfélszolgálati tapasztalat
• aktívan beszélt angol nyelv

Amit kínálunk

  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • élhető munkaidő (heti 40 órás munka)
  • versenyképes fizetés
  • Munkavégzés ideje: heti 40 órában, csak munkanapokon, műszakbeosztás alapján. "A" héten 8 - 16:30, "B" héten 10:30 -19 óra között.
  • Fizetés: alap bruttó 363.000 Ft fix
  • jogtisztán bejelentett bér, stabil fizetés, szabad hétvége!
  • az oktatás idejére (első pár nap) kötelező a bejárás a Budapest 13. kerületi irodánkba. Ha ügyes vagy, és gyorsan belejössz, akkor utána már otthonról tudsz dolgozni!

Céginformáció

Cégünk 19 éve foglalkozik ügyfélszolgálati feladatok ellátásával. Csapatunk bővül, ezért keresünk új kollégát, aki szeret emberekkel beszélni:)

Fényképpel ellátott önéletrajzokat, pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.