Ügyfélszolgálati munkatárs német nyelven

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Német középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Rendelkezel aktív és magabiztos német nyelvtudással? Vevőorientált szemlélet jellemez?

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő cég, amely több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel. Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Idén nagykereskedelmi kapcsolatok fejlesztését tűzték ki célul.

Munkavállaló-központúságukból kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Részükre keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe, ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk:

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékeikről e-mailben és telefonon,
  • Beérkező panaszok, reklamációk kezelése, megoldása e-mailben és telefonon,
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése/fenntartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Aktív, magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (biztos szövegértés és grammatikai ismeretek),
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Rendszerszintű gondolkodás,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Vevőorientált fellépés.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés (éves fizetésemelés),
  • Cafetéria és Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Csapatbónusz (évi 3 alkalommal),
  • Nyelvtanulási támogatás,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet,
  • Home Office lehetőség (próbaidő után, vezetővel egyeztetve akár heti 3 napban).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálati tevékenységben szerzett tapasztalat,
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Online ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület.
  • Munkaidő: Vezetővel egyeztetve rugalmas munkaidő.