Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara logo

Ügyfélszolgálati munkatárs

    Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara

  • Munkavégzés helye

    Budapesten, a 11. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Ügyfélszolgálati munkatársat

Csatlakozz hozzánk!

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara a hazai agrár- és élelmiszerszektort képviseli, több mint 1000 munkatársunk járul hozzá a magyar gazdaság jövőjéhez. Ügyfélszolgálati munkatársként Te is részese lehetsz ennek a csapatnak!

Gyere, tegyük együtt versenyképesebbé a hazai agráriumot!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Ügyfélszolgálati munkatársként a frontvonalban nem csak a Kamara tagjai fognak a Te segítségedre számítani, de sok esetben a kollégáid és vezetőid is;
  • A telefonon beérkező megkeresések mellett kimenő híváskezdeményezésekkel járó projektjeink végrehajtásában is kérjük a közreműködésedet;
  • A hívásokon túl fontos szereped lesz a hozzád forduló kamarai tagok írásbeli tájékoztatásában is.

Milyen körülményekre számíthatsz?

  • Az irodánk Budapesten, a 11. kerületben, a Móricz Zsigmond körtér és a kelenföldi vasútállomás között található, tömegközlekedéssel és autóval egyaránt jól megközelíthető;
  • Modern, open office környezetben dolgozunk, ahol egy családias légkör vár;
  • A gond nélküli munkavégzéshez minden eszközt biztosítunk számodra, amire szükséged lesz (pl.: mobiltelefon, laptop).

Amiket nyújtani tudunk neked:

  • Munkádat egyaránt megbecsüljük szakmailag és anyagilag is;
  • Évi bruttó 500.000 Ft cafetéria (OTP Szép kártyára vagy bruttó bérként is kérhető);
  • A Medicover klinikáin különféle egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe díjmentesen;
  • Fogászati kedvezmények a MindentMent fogászati rendelőkben;
  • Számít kollégáink véleménye, így a belső képzéseinket ennek mentén igyekszünk formálni;
  • Bár országos szervezet vagyunk, mégsincs köztünk távolság, különböző rendezvényeken (pl. NAK-nap) rendszeresen találkozunk személyesen is;
  • A lendületességet kávéval és teával fokozzuk korlátlan mennyiségben.

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha dolgoztál már ügyfelekkel, akár verseny- akár közszférában, mert így könnyebben fel tudod venni majd a ritmust;
  • Előny, ha van tapasztalatod telefonos ügyintézésben és back office munkában, netán a hivatali kapuval is találkoztál már;
  • Hasznos, ha van gyakorlatod az MS Office Word, Excel, Outlook, vagy az SAP alkalmazásában, mert azokat napi szinten használnod kell;
  • Fontos, hogy tudj priorizálni és megnyugtatóan kommunikálni mind a tagok, mind a kollégák felé, hiszen tudjuk, hogy mindenkinek a saját problémája a legfontosabb;
  • A feladatok sokszor személyes jelenlétet kívánnak, de nálunk is van otthoni munkavégzésre lehetőség.

Mi történik, miután jelentkezel?

  • Ha minden jól alakul, szeretnénk személyesen is megismerni, hogy te is lásd hol és kikkel fogsz dolgozni.
  • Visszajelzésünkre mindenképpen számíthatsz, ezt igyekszünk minél hamarabb megtenni.

Ha úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál velünk, kattints a Jelentkezem gombra!

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat