Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    4Life Direct Kft

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 358e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 80e Ft havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Feladataid

  • A 4Life Direct Kft. által közvetített biztosítással rendelkező ügyfelekkel való kapcsolattartás. Mind bejövő, mind kimenő hívások kezelése során
  • Ügyfélkapcsolatok erősítése a hívások során

Te vagy a tökéletes, ha...

  • Rendelkezel felsőfokú egyetemi vagy főiskolai diplomával vagy független MNB biztosításközvetítői vizsgával
  • Ha egyikkel sem rendelkezel, de érettségid van, akkor MNB tanfolyamra küldünk a tréning kezdetén,amellyel végzettséget is szerzel. Természetesen a tréning idejére is be vagy jelentve alapfizetéssel, de a munkavégzés feltétele a sikeres vizsga, amelyhez minden segítséget megadunk.
  • Jól kommunikálsz
  • Türelmes vagy, nyitott és segítőkész
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Lelkes vagy
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de nem ijedsz meg az egyéni munkavégzéstől sem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bírsz

Amit kínálunk Neked

  • 2 hetes átfogó belső tréning, amely felkészít minden helyzetre, amellyel munkád során találkozhatsz
  • Hétfőtől péntekig dolgozunk, hétfőnként hosszított nyitva tartással
  • Játékok és csapatépítők
  • Fiatal csapat
  • Szakmai fejlődési, és előre lépési lehetőség
  • Határozatlan idejű, bejelentett alkalmazotti viszony már a tréning első napjától
  • irodai munkavégzés a 13.kerületben, a Madarász Irodaparkban, belépés után 6 hónappal home office lehetőség, heti bejárási kötelezettséggel
Juttatások:

  • Fix alapfizetés, teljesítményarányos havi jutalék
  • Dolgozói Elismerés Programunk keretében havi és éves elismerések, valamint évente többször céges buli
  • Év Dolgozójaként nagy értékű külföldi utazásban vagy prémiumban részesülsz
  • Születésnapi szabadság

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat