Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    Kifli.hu Shop Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 410e - 420e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Kifli.hu egy kirobbanóan sikeres cseh élelmiszer webáruház nemzetközi piacra lépésének első állomása. Kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállás, fiatalos lendület és kiváló minőség jellemzi termékeinket és szolgáltatásainkat Budapesten és az agglomerációban. Raktárunk Kőbányán található, jól megközelíthető helyen.

Feladatok

  • Megkeresések fogadása az ügyfelektől telefonon és más kommunikációs csatornákon (e-mail, szöveges üzenet, chat, közösségi média stb.). Panaszok, kérések kezelése, tájékoztatás nyújtása az ügyfeleknek a termékekről, a Kifli szolgáltatásairól vagy eljárásairól.
  • Kimenő hívások lebonyolítása az ügyfelekkel és partnerekkel kapcsolatos feladatok elvégzése érdekében.
  • Tanácsadás, segítségnyújtás, tájékoztatás nyújtása a Kifli szolgáltatásairól és termékeiről.
  • Számlázással, fizetéssel, pénzügyi tranzakciók ellenőrzésével kapcsolatos kérések és panaszok kezelése.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Angol nyelv használata kommunikációs szinten
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfélszolgálatosként szerzett min. 1 év tapasztalat
  • Határidők pontos betartása; folyamatok gyors megértése, ötletek arra vonatkozóan, hogyan lehetne egy folyamatot jobbá és hatékonyabbá tenni.

Amit kínálunk

  • Munkádnak közvetlen hatása lesz a vállalat eredményeire
    a szakmai fejlődés és továbbképzés lehetőségét kínáljuk, továbbá egy nagyszerű társaságot körülötted
  • Munkahelyi extra: parkoló, kutyabarát, ingyen gyümölcsök, snackek, ingyen kávé, üdítők

Erre az állásra önéletrajz csatolásával jelentkezhetsz!