Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    IVANICS KFT.

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A központi ügyfélszolgálatra beérkező hívások fogadása, udvarias, gyors és pontos megválaszolása
  • A cég meglévő ügyfeleinek telefonos megkeresése az autók éves, időszakos szervizeivel kapcsolatosan
  • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, szolgáltatásokról
  • Beérkező megrendelések, időpont foglalások felvétele, rögzítése, visszaigazolása
  • Hívásokhoz kapcsolódó-, valamint egyéb, az ügyfélszolgálati tevékenységgel összefüggő adminisztrációs feladatok ellátása
  • Hideg hívás kezdeményezése nem tartozik a feladatok közé
  • Felmerülő problémák kezelése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Felhasználó szintű Microsoft Office ismeretek
  • Ügyfél orientált gondolkodás, együttműködési készség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, nyitott személyiség

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Idegennyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil szervezeti háttér
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Folyamatosan fejlődő munkafolyamatok
  • Éves bónusz
  • Béren kívüli juttatás

Céginformáció

Nekünk a legfontosabb az elégedett ügyfél és ehhez te vagy a sikerünk kulcsa
Cégcsoportunk több, mint 30 éves tapasztalattal a háta mögött kiemelkedő szerepet tölt be a hazai jármű értékesítés és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások piacán. Küldetésünk, hogy szakértelemmel, szorgalommal, megbízhatóan dolgozzunk a lelkes és elkötelezett kollégáinkkal.