Support Services Group Europe Zrt. logo

Ügyfélszolgálati munkatárs (horvát nyelvtudással)

  • Cég neve

    Support Services Group Europe Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Róbert Károly körút 70.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Horvát felsőfok és
    • Magyar középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Support Services Group több mint 20 éves tapasztalattal rendelkező multinacionális vállalat a szolgáltatói szektorban. Világszerte több mint 25 ügyfélszolgálati központunk van. Ezek közül három Magyarországon található: Budapesten, Szekszárdon és Balatonbogláron. Jelenleg több mint 250 kollégánk van, de folyamatosan bővülünk. Számos különböző szektorból vannak partnereink: autóipar, kereskedelem, biztosítás, energia, bank, streaming szolgáltatás stb.

A napi munkád során az alábbi feladatokra számíthatsz:

Ezen a projekten a betanítási időszakot követően, minden szükséges tudással felvértezve tudod majd segíteni egy innovatív fizetési megoldásokat és technológiákat biztosító cég partnereit (kis- és középvállalkozások kereskedelmi területen), ahol tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal hozzájárulhatsz ügyfelei körének támogatásához és bővüléséhez.

  • A beérkező hívások és e-mailek kezelése:
    • potenciális és meglévő ügyfelek szolgáltatási igényeinek felmérése
    • Igények továbbítása az értékesítési osztály felé
  • Technikai segítségnyújtás a fizetési applikációval kapcsolatban
  • Az ügyfelektől beérkező panaszok és reklamációk megértése és továbbítása az illetékes társosztály felé
  • A beérkező telefonhívásokkal kapcsolatos adminisztráció ellátása az általunk használt rendszerekben
  • Esetenként kimenő hívások bonyolítása, pl.: adategyeztetés

Az tesz téged ideális jelöltté, ha:

  • rendelkezel felsőfokú (minimum C1) horvát nyelvtudás és középszintű (B2) magyar és/vagy angol nyelvtudással
  • nem okoz gondot az irodai munkavégzés (Budapest, XIII. kerület)
  • minimum középfokú iskolai végzettséged van (érettségi bizonyítvány)
  • legalább felhasználói szintű, aktív MS Office ismerettel rendelkezel (főként excel)
  • rugalmas vagy, gyorsan tudsz alkalmazkodni az esetlegesen változó folyamatokhoz, feladatokhoz
  • magabiztosan kommunikálsz telefonon és írásban is az ügyfelekkel, szem előtt tartva, hogy a fő feladatunk a segítségnyújtás
  • nem ijedsz meg a felmerülő problémáktól, a megoldásra fókuszálsz ilyen helyzetekben

Amit mi kínálunk:

RUGALMAS MUNKAHELY:

Cégünk szilárd háttérrel rendelkezik, amelyre támaszkodhatsz! Tapasztalt vezetői csapatunk gondoskodik róla, hogy jól és elégedettnek érezd magad.

  • Bejelentett és hosszú távú foglalkoztatási lehetőséget kínálunk.
  • Negyedéves céges rendezvényekkel, csapatépítőkkel igyekszünk színt vinni a hétköznapokba.

Kompenzáció:

  • Alapbéreden felül választható cafeteria-t biztosítunk a belépésed első napjától.
  • Nagyra értékeljük lojalitásod: az első 3 hónap után extra bónusszal egészítjük ki a havi béredet.

OKTATÁS & SZAKMAI NÖVEKEDÉS:

  • A munkakör ellátásához szükséges szakmai felkészülésedet, betanulásodat mi és a partnerünk is egyaránt támogatjuk.
  • Online tanulói platformunkon elérhető számodra angol és magyar nyelven.
  • Tapasztalt vezetői csapatunk gondoskodik róla, hogy jól és elégedettnek érezd magad.

Előny

  • ha van már ügyfélszolgálati tapasztalatod, de lehetsz, akár pályakezdő, pályát változtató vagy nagyobb tapasztalattal rendelkező. Nálunk mindenkinek van helye!