Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    Generali Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig rád!

Győri Személyes Ügyfélszolgálatunk

Ügyfélszolgálati munkatársat

keres.

Kik vagyunk?

A Generali Biztosító személyes ügyfélszolgálati csapataként az ország 6 pontján végezzük a hozzánk betérő ügyfelek igényeinek gyors, szakszerű kiszolgálását, termékeink ajánlását. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek:

  • biztosításokkal kapcsolatos ügyféligények ügyviteli és kommunikációs feladatainak ellátása,
  • biztosítási igények felmérése és ez alapján társaságunk termékeinek ajánlása,
  • az érkező ügyfelek részére a kért információk megadása,
  • igazolások kiállítása, biztosítási díjak rendezése,
  • kárrendezéssel kapcsolatos igények kiszolgálása.

Kit keresünk?

Egy olyan önálló, ügyfélorientált, jó problémamegoldó készséggel rendelkező munkatársra van szükségünk, aki:

  • minimum középfokú végzettségű,
  • felhasználói szinten stabil számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik,
  • értékesítés központú szemlélettel és kiváló kommunikációs képességgel bír,
  • fontos számára a precizitás,
  • eredményorientált,
  • pozitív, nyitott személyiség.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • biztosítási/pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • ügyfélszolgálati tapasztalat,
  • angol nyelvtudás,
  • 10 ujjas vakon gépelés.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Iroda - modern vállalati környezetben, jól megközelíthető, központi helyen, a Generali Biztosító győri székházában (9022 Győr, Bajcsy-Zsilinszky utca 44.).
  • Fejlődési lehetőség - folyamatosan elérhető belső képzések (We Learn portál, English week), és egyéb számos olyan lehetőségek, ahol bővítheted a szakmai tudásod.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - munkatársként aktív szerepet vállalhatsz a Generali társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző