Ügyfélszolgálati munkatárs francia nyelvtudással

  • Cég neve

    Flavon Express Kft

  • Munkavégzés helye

    4033 Debrecen

  • Elvárások

    • Francia középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • meglévő ügyfelekkel való együttműködés: telefonon, e-mailen,  személyesen történő ügyintézés, problémakezelés, kapcsolattartás
  • adminisztrációs feladatok ellátása a cég saját vállalatirányítási rendszerében: rendelések feldolgozása, számlázás, egyéb támogató feladatok

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • francia nyelvtudás (B2)
  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • megbízhatóság, precizitás
  • problémamegoldó képesség
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office: Word, Excel)

Előnyt jelent

  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • modern, családias munkakörnyezet
  • dinamikus, fiatal csapat
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Céginformáció

A Flavon az étrend-kiegészítő piac egyik vezető márkája Magyarországon.
Célunk 20 éve változatlan: prémium kategóriás termékeinkkel hozzájárulni fogyasztóink egészségtudatos életviteléhez.
Számunkra a legfontosabbak az elégedett és folyamatosan visszatérő vásárlók, akik számára ügyfélszolgálatunk a kapcsolati pont. Ezért csapatunkba segítőkész, gyors, udvarias, lelkes jelentkezőket várunk, akik úgy érzik, hogy örömmel tölti el őket mások támogatása.

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, örömmel várjuk fényképes önéletrajzodat bérigény megadásával a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.