Ügyfélszolgálati munkatárs | Domain és tárhely

  • Cég neve

    Rackforest Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Victor Hugo utca 11.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Teljes körű domain és cPanel (webtárhely) ügyintézés
  • Első szintű hibaelhárítás nyújtása ügyfeleinknek a domainek, a webtárhelyek tekintetében – gyors és szakszerű problémakezelés biztosításával
  • Kapcsolat tartása az ügyfeleinkkel telefonon és a ticketing rendszerben
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó kommunikációs készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Tárhely, domain, egyéb IT irányú alapismeretek
  • Tapasztalat a népszerűbb CMS rendszerek használatában (Wordpress, Joomla, Drupal)
  • cPanel és WHM ismeret

Amit kínálunk

  • Egy intenzíven fejlődő cég magasan képzett csapatába keressünk új kollégánkat, stabil és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk
  • Sokrétű, izgalmas feladatkört és komplex feladatokat biztosítunk
  • Maximális támogatást nyújtunk a betanuláshoz, fejlődéshez
  • A próbaidő alatt heti szinten adunk visszajelzést, segítünk minél jobban támogatni téged és közösen határozzuk meg a következő lépéseket
  • Fél évente képzési keretösszeget adunk, amelyből külsős képzésekre, tréningekre van lehetőség
  • Céges bónuszt kínálunk
  • Normál munkarendben foglalkoztatunk, hosszú távon is heti 2 nap fix home office biztosításával (fixen hétfőn és pénteken)

Munkavégzés helye: {Alfa Hub Office 13} 1132 Budapest, Victor Hugo utca 11.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyarország egyik legintenzívebben fejlődő, szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó cégeként, bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat Budapest szívében található irodánkba!

A cég tulajdonosai azzal az elhatározással alapították meg a RackForestet, hogy Magyarországon is elérhető legyen olyan professzionális szolgáltatás a szerverbérlés, üzemeltetés és hoszting piacon, amely a legmodernebb eszközök, infrastruktúra előnyeit kihasználva, árait megfizethető szinten tartja, miközben világméretű cégekre jellemző stabil, megbízható szolgáltatást nyújt.

A jelentkezéseket magyar nyelvű szakmai önéletrajz és fizetési igény megküldésével várjuk. Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásoknak, kollégánk felveszi veled a kapcsolatot néhány napon belül.