Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    CROME Communication Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Máriássy utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Egy kis, összetartó, a BMW Group Hungary ügyfeleit kiszolgáló csapatban egyrészt klasszikus ügyfélszolgálati kimenő híváskampányokban való részvétel, másrészt pedig a telefonon, emailben és chaten érkező kérdések, kérések adminisztrációja és megválaszolása.
Direkt értékesítés és hideghívás nincs nálunk!

Ügyfélszolgálati körbe tartozó kimenő hívások

  • Érdeklődéseket kezelő, illetve utánkövető hívások (beérkező érdeklődőkkel adategyeztetés, majd azok továbbítása az országos kereskedői hálózat felé)
  • Adategyeztető, ügyfélelégedettségi és rendezvényekkel kapcsolatos hívások

További feladatok

  • A vonatkozó belső tudástár karbantartása, fejlesztése
  • A folyamatban lévő ügyek státuszának pontos vezetése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Napi kommunikációra alkalmas középfokú angol nyelvtudás
  • Call Centerben vagy hasonló munkakörben szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Gördülékeny, választékos telefonos és írásbeli kommunikációs készség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes és Microsoft Office ismeret

Előnyt jelent

  • Autóipari területen szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Virtual Call Center, MS Dynamics szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Egy kis összetartó csapat tagja leszel, akiket Team Leader és Account Manager támogat
  • Érkezésedkor egy 1 hónapos, egymásra épülő modulokból álló side by side tréning-sorozattal vezetünk be a BMW világába és ismertetjük meg veled a kampányainkat, folyamatainkat, figyelve arra, hogy mind az elméleti részeket tisztázzuk, mind elegendő időt fordítsunk a gyakorlati teendők elsajátítására
  • BMW-s képzéseken való részvétel
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • Home office (a próbaidő letelte után csak hétfőn és pénteken szükséges irodai jelenlét)
  • Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő céges háttér
  • Vállalati rendezvények (születésnap, karácsonyi party, csapatépítők)
  • Családias cég, nyugodt légkör, havi kuglófpéntek
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Szívesen kommunikálnál egy élenjáró, nemzetközi márka prémium ügyfeleivel egy szintén élenjáró, ugyanakkor családias hangulatú és méretű cégnél? Akkor van egy helyünk a számodra, gyere és ülj le közénk!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat.