Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    CLAIM SERVICE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Telefonon és e-mailben érkező villamos energia és földgáz megkeresések kiszolgálása
  • Ügyfélszolgálati és ügyfélmegtartási feladatok ellátása telefonon és e-mailben
  • Meglévő, saját ügyfélkör folyamatos kezelése telefonon vagy e-mailben a kis- és középvállalati szektorban, szerződésekhez kapcsolódó ügyintézés
  • Saját ügyfelek beérkező hívásainak kezelése, tájékoztatás, információnyújtás
  • Informatikai rendszerekben történő adminisztratív teendők ellátása (pl. ajánlatkészítés, szerződéskötés)
  • Potenciális vállalati ügyfélkör telefonon és e-mailben való felkeresése

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word)
  • Fogékonyság informatikai rendszerek használatára
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban
  • Magabiztos fellépés, lényeglátás
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés, tanulásra, fejlődésre nyitott személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, eredményorientált személyiség

Előnyt jelent

  • Call/contact centerben, telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • A belépést követően képzéseink által biztosítjuk a naprakész szakmai tudást, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Barátságos, támogató, családias munkakörnyezet
  • 8 órás, kiszámítható munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • A teljes munkavégzés során folyamatos szakmai és emberi támogatást nyújtunk munkatársainknak
  • Törekszünk a munka-magánélet egyensúlyára: betanulást követően home office lehetőség, amely alatt továbbra is biztosítjuk a szakmai támogatást és a munkavégzéshez szükséges eszközöket

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a bérigény feltüntetésével.