Ügyfélszolgálati gyakornok

  • Cég neve

    Yettel Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint

  • Fizetés

    Nettó 2 500 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

PÖRGESD FEL A JÖVŐD A YETTELNÉL AZ 5G SEBESSÉGÉVEL

Jelentkezz hozzánk Ügyfélszolgálati gyakornoknak, ha Te is részese szeretnél lenni a digitális transzformációnknak és a felsőfokú tanulmányaid mellett szeretnél valódi munkatapasztalatot is szerezni. Mi az 1 éves gyakornoki program alatt felkészítünk téged egy junior pozíció betöltésére.

Gondolkodtál már azon, hogy egy telekommunikációs cég ügyfélszolgálatát hogyan működtetjük, hogyan tudunk alkalmazkodni üzleti ügyfeleink változó igényeihez. Ha igen akkor jó hírünk van, mert ebben a pozícióban megismerheted, hogyan is működünk. Betekintést nyerhetsz az ügyfélkezelés minden szegletébe, megismerheted folyamataink, ügyfeleinket és az aktuális projekteket. Elsajátíthatod az ügyfélkezelés alapjait, miközben felfedezheted más területek működését is.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Megismerheted ügyfélkezelési folyamatainkat, az ügyfélkiszolgálás hátterét
  • Kiszolgálhatod üzleti ügyfeleinket szóban és írásban
  • Megismerkedhetsz az értékesítési és ügyfélkezelési folyamatokkal nem csak elméletben, hanem akár a gyakorlatban, együtt dolgozva csapatunkkal.
  • Különböző projektekben vehetsz részt, ötletelhetsz az új lehetőségeken.
  • Részt vehetsz a riportozásban, az adatok elemzésében és az ehhez tartozó prezentációk előkészítésében
  • Megtapasztalhatod, hogy miért érdemes a folyamatokat aktualizálni, hierarchiába rendezni és ábrázolni.
  • Részt vehetsz megbeszéléseken, megismerheted döntéshozási mechanizmusunkat

Téged várunk a csapatunkba, ha...

  • Legalább 1 évig még aktív hallgatói jogviszonyod van
  • Minimum heti 20 órát tudsz dolgozni
  • Legalább heti 2x tudsz az irodából dolgozni néhány órát (kedd-szerda-csütörtöki napok valamelyikén)
  • Ügyfélorientált hozzáállás jellemez.
  • Szuper a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged, szívesen kezdeményezel.
  • Logikus, strukturált, megoldás orientált gondolkodás, rendszerszemlélet, precizitás, megbízhatóság jellemez.
  • Folyamatszintű szemlélettel rendelkezel.
  • Csapatjátékos, nyitott, kreatív, rugalmas, pontos, szorgalmas és energikus vagy, váratlan helyzetekben ügyesen feltalálod magad.
  • Szereted a kihívásokat és probléma esetén a megoldásra fókuszálsz, elakadás esetén nem félsz kérdezni.
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office alkalmazásokat.

Nálunk gyakornokként:

  • versenyképes, 2500Ft/órabért kapsz,
  • dedikált mentor támogat az 1 éves program során,
  • a csapat teljes értékű tagjaként kezelünk,
  • részt veszel velünk a csapatépítő programokon,
  • különböző soft skill tréningeken is részt vehetsz,
  • az irodai napokon a gyümölcsök rád is várnak,
  • használhatod a konditermet, szaunát, sportpályát és szuper közösségekhez csatlakozhatsz.

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket!

#Juttatások

#Rugalmasmunkavégzés A rugalmas munkavégzést biztosítva, hétfőn és pénteken otthonról dolgozunk. A többi napra pedig ott a természetközeli és innovatív Yettel Ház, illetve nyáron a Garden office.

#Folyamatosfejlődés A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre.

#Telkóismeretek A legújabb telekommunikációs és digitális iparági trendeket ismerheted meg nálunk. Aktuális kampányainkat és szolgáltatásainkat mindig házon belül mutatjuk meg először.

#Cégestelefonéslaptop Gyakornokaink számára is biztosítunk céges előfizetést és okostelefont, valamint laptopot.

#Yettelszékház Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, kültéri sportpályával, konditeremmel és szaunával is vár téged.

#Kertiiroda Kerti irodánk minden kollégánk számára rendelkezésre áll. Legyen szó kávézásról, mentorálásról vagy hivatalos megbeszélésről, a Yettel Garden Office-ban tökéletes helyszínre találtok.

#Kutyanap A Yettel székháznál a kutyákra is gondolunk, minden csütörtökön magaddal hozhatod házi kedvencedet, mi pedig örömmel fogadjuk!

#Cégesprogramok Grillezés a kertben, focikupa, kosárlabda csapat, futó kör, jóga és zumba órák. családi nap, forralt bor és közös jégkorizás a csapattal. Biztosak vagyunk benne, hogy nálunk a legjobb közösségi élményekben lesz részed.

#CégesBusz: Törökbálintra a Yettel szerződéses járataival tudsz eljutni, amelyek mindenki számára igénybe vehetők. Felszálláskor nincs szükséged semmilyen dokumentum felmutatására. Ezek a buszok folyamatosan indulnak Népliget, Kelenföld, valamint Déli pályaudvar állomásokról, felismerni a járművek elején lévő „Szerződéses járat – Yettel” tábla alapján fogod tudni őket.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Online ügyfélszolgálat

Kedvet kaptál?

Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot.