Ügyfélreferens - Rental Sales Agent

  • Cég neve

    Wallis Autókölcsönző Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szívesen kommunikálsz emberekkel és nyitott, pozitív személyiség vagy? Mindenkivel könnyedén megtalálod a közös hangot és gyorsan ráhangolódsz a különböző személyiségekre? Nem riadsz meg a váratlan helyzetektől vagy ha angolul kell megszólalnod? Akkor csatlakozz hozzánk ügyfélreferensi pozícióba a 13. kerületi vagy reptéri irodánkhoz!

  • A gépjárműállomány bérbeadása, kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • A gépjárművek átadása az ügyfelek részére
  • A telefonon és személyesen kért információk megválaszolása
  • A gépjárműkiadással, autócserével, visszavétellel és a rezervációkkal kapcsolatos nyomtatványok kitöltése, nyilvántartások vezetése
  • Kiegészítő termékek (Incremental Sales) értékesítése
  • A gépjárműveken keletkezett sérülések esetén a biztosítási ügyintézéshez szükséges nyomtatványok kitöltése, előkészítése
  • E-mailen történő kapcsolattartás ügyfelekkel és cégen belüli társosztályokkal

Elvárások

  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Szervező és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office ismeretek

Előnyt jelent

  • Flottakezelőnél és/vagy rent a car szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • 1-3 év vevőszolgálati és/vagy értékesítési tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely hosszútávú munkalehetőséggel
  • Cafeteria OTP SZÉP kártyán
  • Ingyenes sportolási lehetőség 2 helyszínen
  • Ingyenes/kedvezményes autóbérlés
  • Külföldön lévő autók hazahozatala napidíj ellenében
  • Bónuszok, jutalékok
  • Cégcsoporton belüli kedvezmények

Céginformáció

A Sixt Rent a Car, a német SIXT GMBH franchise lánc részeseként több, mint 125 éves gépjármű kölcsönzési tapasztalattal rendelkezik. A személygépjármű kölcsönzésen kívül vállalati gépjármű flotta üzemeltetés és prémium kategóriás limuzin transzfer szolgáltatást is nyújt ügyfelei részére.
A tőzsdén jegyzett Autowallis háttér biztosítja számunkra a stabilitást.

Munkaidő: Teljes munkaidő, az ügyféliroda nyitvatartása 7:00-19:00, repülőtéren 8:00-20:00
Munkavégzés: beosztás szerint
Munkavégzés helyszíne: 13. kerületi, Váci úti ügyféliroda vagy Budapesti Nemzetközi Reptér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "jelentkezem" gombra és küldje el nekünk fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.