Az alábbi   munkakörbe keresünk munkatársat:

Ügyfélkapcsolati tanácsadó

Feladatok:

  • Aktív vállalati termékek, ezen belül elsősorban eszközalapú finanszírozáshoz kapcsolódó értékesítésben és termékfejlesztésében való részvétel;
  • Vállalkozói ügyfelekkel foglalkozó kollégák szakmai támogatása;
  • Ügyféltárgyalásokon való aktív részvétel;
  • Előterjesztési folyamatok menedzselése, előterjesztések megírása;
  • Döntéseket követő szerződéses dokumentáció véglegesítése a Bank egyéb területeinek bevonásával (jellemzően VBC, Jogi Igazgatóság, Hitelellenőrzés).

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
  • Minimum 2 éves (junior pozíció) illetve 6 éves (szenior pozíció) közép-, nagyvállalati hitelezés, vagy ehhez kapcsolódó üzletirányítási/termékfejlesztési területén szerzett tapasztalat;
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Terhelhetőség, strukturált gondolkodás;
  • Önálló munkavégzés;
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret;
  • Word, Excel, Power Point magas szintű felhasználói ismerete.

Előny:

  • Vállalati hitelezési/értékesítés támogatásban szerzett tapasztalat;
  • Banki termékfejlesztési területen szerzett tapasztalat;
  • Strukturált vállalati termékek fejlesztésében/értékesítésében szerzett tapasztalat;
  • Banki folyamatok, IT rendszerek ismerete.
  • Angol felsőfokú vagy tárgyalási szintű nyelvtudás, illetve további nyelvek (német) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Dinamikusan fejlődő, bővülő csapatban való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Kockázatkezelő
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, V. Deák Ferenc utca 7-9

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.