Partnercégünk -2013 óta működő- Európa egyik vezető független informatikai infrastruktúra-szolgáltatója. Széles körű lehetőséget kínál olyan területeken, mint például az IT Service Desk, a pénzügy és számvitel, a logisztika, a jelentések készítése, az IT fejlesztés és a projektmenedzsment. Újonnan induló csapatukba várják a jelentkezésed:

Ügyfélkapcsolati Specialista

pozícióba

Amit kínálunk:

  • Munkádat nem csak anyagilag, de szakmailag is elismerik majd
  • Fejlődési és karrierlehetőséget egy nemzetközi csapaton belül
  • Egy globális vállalat összetett működésének több funkciójába is betekintést nyerhetsz, így ismereteid széleskörűek lesznek
  • Nyelvtanfolyamok, tréningek
  • Medicover magán egészségügyi csomagot

Feladatok

  • Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
  • Beérkező ajánlatok feldolgozása, ERP rendszerben való rögzítése
  • Az ügyfelek eszközhasználatát és fogyasztásait monitorozod, ez ügyben egyeztetsz velük és elindítod a számlázási folyamatot
  • Új fogyasztási és előfizetési lehetőségek felkutatása, ügyfelek számára szakmai tanácsadás nyújtása
  • Kapcsolattartás a belső társosztályokkal az ügyféligények ellátása érdekében

Elvárások:

  • Legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezel multinacionális vállalatnál commercial, finance, sales, order management vagy customer management területeken
  • Középfokú végzettség
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás + tárgyalási szintű francia ÉS/VAGY német nyelvtudás
  • MS Excel és SAP felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent számodra:

  • MS Azure, Cisco, AWS programok ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Francia (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.