Ügyfélkapcsolati munkatárs, Star Assist (Mercedes-Benz személygépjármű üzletág)

  • Cég neve

    Pappas Auto Magyarország Kft

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János út 6.

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az ágazatban betöltött piacvezető pozíciónkat kiváló munkatársaink teljesítménye és prémium ügyfélkezelésünk biztosítja.

Ügyfélkapcsolati munkatársaink kiemelkedően fontos feladatokat látnak el Mercedes-Benz személygépjármű szalonjainkban, hiszen az első benyomást kevesebb, mint egy perc alatt alakítjuk ki, így az ő kezükben van megítélésünk kulcsa.

  • A Mercedes-Benz személygépjármű szalonba érkező ügyfelek prémium színvonalú fogadása
  • Az ügyfél igényeinek hatékony felmérése és ennek megfelelő tájékoztatása, tovább irányítása
  • Az ország egyik legkiemelkedőbb értékesítési csapatának támogatása
  • A Mercedes-Benz szalon rend fenntartásának felügyelete
  • Együttműködés a vállalat egyéb társterületeivel

Elvárások

Ahhoz, hogy szalonunk prémium színvonalú Ügyfélkapcsolati munkatársa lehess az alábbi készségek, képesség birtokában kell lenned:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Együttműködő, proaktív személyiség
  • Kreativitás, ötletgazdag attitűd
  • Magabiztos problémamegoldó képesség, stressztűrés
  • Szombati ügyelet vállalása
  • Legalább középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Biztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Excel)

Előnyt jelent

  • Autókereskedelem területen szerzett tapasztalat
  • Gazdasági, kereskedelmi végzettség
  • Fejlődni vágyás

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Céginformáció

A Pappas Csoport 70 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését.

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Alfa Romeo, Jeep, KIA, Fiat, Fiat Professional, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljes körű szervizelését.

Vállalatunk 8 regionális képviseletével több, mint 700 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb prémium autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

A pozíció megpályázásához kérjük juttassa el részünkre szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb segítségével.