Ügyfélkapcsolati munkatárs (idegen nyelvű)

  • Cég neve

    Euroko Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Szegfű utca 58b.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Francia középfok vagy
    • Spanyol középfok vagy
    • Lengyel középfok vagy
    • Román középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Webshop adminisztráció;
  • Rendelésekkel kapcsolatos ügyintézés;
  • Adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Árajánlatok, érdeklődések menedzselése;
  • Társosztályokkal (pl. tervezés, gyártás, könyvelés) való aktív együttműködés;
  • Cégen belüli kapcsolattartás, reportálás.

A feladatok és a munkavégzés elektronikus formában (e-mail, üzenet, telefon) történik. Jelentkezzen most!

Elvárások

  • Aktív nyelvtudás írásban és szóban az alábbiak közül: lengyel, angol, román, francia, spanyol;
  • Jó kommunikáció és problémamegoldó képesség;
  • Magasfokú együttműködési készség;
  • Önálló munkavégzés;
  • MS Office és social media aktív ismerete;
  • Online kereskedelmi irányultság.

Előnyt jelent

  • Nagyfokú rugalmasság;
  • Több idegen nyelv ismerete;
  • Releváns szakmai tapasztalat;
  • Regisztrált munkanélküli státusz.

Amit kínálunk

Cégünknél alapvető a fair hozzáállás, a megbecsülés, a korrekt szemléletmód, mert mi is hosszú távon szeretnénk, ha együtt dolgozhatnánk.

Továbbá:

  • Kiemelt kereseti lehetőség (bejelentett);
  • Stabil háttér;
  • Havi / Éves bónusz;
  • Notebook, telefon;
  • Szakmai tréningek, csapatépítés.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Kamatoztassa nyelvtudását! Szegmensében piacvezető cégünk 14 éve foglalkozik rendezvények számára készített egyedi karszalag, nyakpánt, szilikon karkötő, ajándéktárgyak gyártásával, nemzetközi kereskedelmével. Meglévő és új külkereskedelmi piacaink bővítése/fejlesztése érdekében aktív idegen nyelvtudással rendelkező kolleginák/kollégák jelentkezését várjuk!

Pályakezdő, de stabil nyelvtudással rendelkezők számára is remek lehetőség.
Várjuk a magyar és idegen nyelvű fényképes jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva!