Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • Cég neve

    FÜRGEFUTÁR.HU Kft

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Telefonos és email-es megkeresések fogadása, teljeskörű kezelése
  • Ügyfelek megfelelő tájékoztatása az ügymenetről, szolgáltatásokról, egyéb információkról
  • Megbízások kezelése és továbbítása a futárcégek felé
  • Logisztikai ügyfélmegkeresések kezelése
  • Kapcsolattartás futár partnerekkel, logisztikai központtal, társosztályokkal, a minőségi ügyfélkiszolgálás érdekében
  • Panaszok időbeni és hatékony kezelése, adminisztrációja

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, ideális esetben üzleti/pénzügyi/logisztikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati munkatársként legalább 3 éves tapasztalat
  • Magas szintű kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Kitűnő és eredményes angol nyelvű kommunikáció szóban és írásban
  • Motivált és rugalmas a feladatok tekintetében
  • Pozitív szemlélet és empátia az ügyfelek felé, magas stressztűrő képesség
  • Magabiztos számítógépkezelés (Excel, Word, Outlook, webes felületek)
  • Pontosság és precizitás,
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Webáruház ügyfélszolgálatán, logisztikai területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidő, bejelentett főállású munkaviszony
  • Szakmán belüli fejlődési lehetőség egy fiatalos, eredményorientált csapat tagjaként
  • Részleges home-office lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség,
  • Jól felszerelt, inspiráló munkahely és csapatépítő események egy nemzetközi környezetben

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Eleged van a monotonitásból ? Munkádban az ügyfélelégedettség és a precizitás az első ? Akkor nálunk a helyed! Cégünk a csomagküldés szervezés terén piacvezető szerepet tölt be Magyarországon és a régióban. Csapatban dolgozunk, de tiszteljük és támogatjuk az egyéni ambíciókat is. Csatlakozz lendületes csapatunkhoz és valósítsuk meg együtt céljainkat!

Jelentkezéskor küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat a nettó fizetési igény megjelölésével.

Köszönjük !