Tréner

  • Cég neve

    Fusion Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Oktogon

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A FUSION GROUP amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 56 BURGER KING®, 9 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába.

Jelenleg több, mint 3.000 munkatárs dolgozik hálózatunkban, és a következő években folyamatosan bővítjük egységeink és munkatársaink számát.

A jövőd rajtad múlik!

Formáljuk együtt a jövő tréningjeit! Legyél felelős a vezetőink képzéséért, frissítsd a tréning anyagokat, fejlessz online tartalmakat, és válj az éttermi vezetőink fejlődésének felelősévé. Ha szereted a kihívásokat, csatlakozz hozzánk az alábbi munkakörbe, ahol nem csak egy állást találsz, hanem egy inspiráló környezetet is.

Tréner

A feladataid az alábbiak lesznek:

  • Vezetőképző workshopok és tréningek megtartása tantermi és online formában egyaránt.
  • Szükség esetén az anyavállalat képzési rendszerének integrációja a helyi képzési anyagokba.
  • A Fusion képzés-fejlesztési rendszerek fejlesztése, megújítása, folyamatosan magas színvonalon történő működtetése.
  • Tréning anyagok készítése, karbantartása, fejlesztése, és folyamatos bővítése.
  • Tréning videók forgatókönyvének megírása, online tréning anyagok elkészítése.
  • Belső tréning igények felmérése, részvétel az éves képzési terv kidolgozásában.
  • Kapcsolattartás a HR Business Partnerekkel és a Képzés-fejlesztési specialistával:
    • Éttermi és központi tréning-igények meghatározásában segítségnyújtás, koncepcióalkotás.
    • Éttermi és központi tréning-igényekre javaslattétel.
  • Aktív kapcsolat az éttermekkel:
    • Éttermi vezetői tréningekről visszajelzések gyűjtése.
    • A visszajelzések alapján a tréning rendszerek fejlesztésére javaslattétel.

Mire lesz szükséged hozzá?

  • Főiskolai/egyetemi végzettség, ideálisan felsőfokú humán, társadalomtudományi vagy gazdasági szakirányú végzettség.
  • Minimum 5 éves releváns szakmai, tréneri területen szerzett tapasztalat.
  • Számítógépes ismeretek: MS Office programok kiváló ismerete.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Kiváló tréneri, előadói képességek
  • Magabiztos kommunikáció, türelem, mások támogatása és a fejlődés folyamatos igénye.
  • Kiemelkedő szervezőkészség és problémamegoldó képesség.
  • Önálló, precíz, eredmény orientált munkavégzésre való képesség.
  • Felelősségvállalás, valamint elkötelezettség a munkája iránt.

Amit mi tudunk biztosítani, hogy jól érezd magad nálunk:

  • Belvárosi, jól megközelíthető iroda.
  • Home office lehetősége.
  • Összetartó, jó hangulatú csapat.
  • Versenyképes fizetés és sokszínű juttatási csomag.
  • A vállalati teljesítményértékelési rendszer alapján éves bónusz.
  • Céges telefon, notebook.
  • Ingyenes sportolási lehetőséget Life1 és GildaMax partnereinknél.
  • Ingyenes angol nyelvi oktatást.
  • Kedvezményes étkezés a Bellozzo és Burger King éttermeiben.
  • Magyarországon 1991 óta jelenlévő, dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező munkáltató.
  • Felelősségteljes munkakör, fejlődési lehetőség.

Önéletrajzodat bruttó bérigény megjelölésével várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest, Oktogon, illetve alkalmanként vidéki telephelyek