Toborzó/Recruiter, Budapest 1117

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 BUDAPEST, IRINYI JÓZSEF utca 4-20. B. ÉP. 5. EM

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Olyan kollégámat keresem budapesti központi irodánk HR osztályára, aki minimum 3-5 éves tapasztalattal rendelkezik toborzás-kiválasztás területen, kék-és fehérgalléros pozikban egyaránt.

Egyszóval, fél szavakból is megérted, tudod, hogy mi miről beszélünk, mi a feladat és szereted megoldani, mert van benne gyakorlatod.

Közvetlen felettesed a Toborzási vezető lesz.

Feladatod lesz a napi szintű kapcsolattartás az ország számos városában, településén lévő éttermeink vezetőivel hirdetés-toborzás-kiválasztás témakörben.

Social Media hirdetések megírása, megtervezése, különböző platformokon történő megjelenítése. Szívesen vesszük, ha új ötletekkel, újításokkal állsz elő ezen a téren.

Szükség és igény esetén CV előszűrés, telefonos interjúztatás és személyes interjúk lebonyolítása.

Hirdetési számlák ellenőrzése, továbbítása a könyvelési osztályra.

Gyakorlattal használsz különböző személyiség teszteket, kiértékelésük nem okoz számodra gondot.

Elvárások

Min. középfokú végzettség és leigazolható, min. 3-5 év toborzói poziban betöltött gyakorlati év!

Kiváló kommunikációs készség, pozitív személyiség, határozott fellépés.

Rugalmasság és jó alkalmazkodó készség,

Proaktív hozzáállás és képesség önálló-és csapatban történő munkavégzésre.

Jó szervezőkészséggel rendelkezel és pontos, precíz munkavégzés jellemző Rád.

Tartod a határidőket, tudsz újra tervezni, mindig van „A”,”B”,”C” terved is.

Hajlandóság és nyitottság az újdonságokra, önmagad képzésére, új ATS toborzói rendszer kezelése, mindennapi használatára.

Elengedhetetlen, hogy folyamatosan figyelemmel kísérjük hazánk és a világ Recruitment változásait, lehetőségeit, újdonságait.

Egyéb: Office programok, Outlook, ppt, Freepik, Facebook, Instagram, LinkedIn, AI/MI, Teams, magabiztos, mindennapi használata.

Előnyt jelent

MT alapvető ismerete, hogy tudj válaszolni a jelöltek által feltett kérdésekre, valamint napi szinten együtt fogsz működni a Munkaügyi/Bér-és TB kollégákkal.

Amit kínálunk

Szakmailag tapasztalt vezető mellett dolgozhatsz, tanulhatsz.

Nagyszerű kollégákból álló HR csapat tagja lehetsz.

Hybrid munkavégzés.

Havonta Szép kártya juttatás.

Év végi bónusz.

Minden technikai eszközt biztosítunk számodra, céges telefon, asztali gép, laptop, nyomtató otthonra is.

Céges vállalati egészségügyi szolgáltatás.

Teakonyhánkban és kávézós sarkunkban minden nap korlátlanul fogyaszthatsz frissen főzött kávét, forróital különlegességeket és tea válogatásokat.

Minden nap gyümölcsnap.

40%-os vásárlási lehetőség az irodaházban üzemelő saját éttermünkben és Bistrónkban. A pozíció teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Munkavégzés helyszíne:

1117 Science Park irodaházban lévő Központi irodánk, amely kb. 40-50 fős létszámú, így nálunk igazán családias a légkör, hosszú évek óta együtt dolgozunk.

Kollégáink, vezetőink mindegyike nagy szakmai tudással rendelkezik, "egy hajóban evezünk" és együtt érjük el a kitűzött célokat, mindezt jó hangulatban, profin tesszük.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Delirest Magyarország Kft. Magyarország legnagyobb munkahelyi vendéglátóipari és szerződéses vendéglátóipari vállalatcsoportja. Anyavállalatunk, a CEE Catering HoldCo Közép-Kelet Európa legnagyobb, magyar tulajdonban álló közétkeztető szolgáltatója.
Magyarországon közel 74 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről.
Munkavállalóink létszáma megközelíti az 1.500 főt Magyarországon.

Fényképes, szakmai önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheted el nekünk.