Toborzó - projektvezető

  • Cég neve

    I.K. Hofmann Personal Kft

  • Munkavégzés helye

    9022 Győr, Teleki László utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása, tesztelése – irodában és Partnernél
- Hirdetések szerkesztése, feladása, jelentkezők nyomon követése
- A cég Social media oldalainak kezelése
- HR rendszerek kezelése
- Új belépő és a kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű helyszíni kezelése és felügyelete
- A munkavállalók felmerülő munkaügyi / bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében való       részvétel
- Bérszámfejtéshez szükséges adatok, időadatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.)
- Számlázás előkészítése
- Számlamellékletek és teljesítés igazolások kiállítása
- Kapcsolattartás a Partnerek illetékeseivel
- Egyéb toborzói és projhektvezetői feladatok elvégzése

Elvárások

- HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat
- Toborzásban és projektek vezetésében minimum 1-2 év  tapasztalat
- Microsoft Office erős felhasználói szintű ismerete
- Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség
- Precíz, pontos munkavégzés
- Határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság és gyors döntéshozó képesség
- Rugalmasság, önállóság, proaktív gondolkodásmód
- B kategóriás jogosítvány

Céginformáció

- Hosszú távú, határozatlan idejű munkaszerződés
- Kezdetben 6, majd 8 órás munkaviszony
- Dinamikusan feljődő stabil munkáltatói háttér

A "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajz csatolásával