Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet logo

Toborzó

  • Cég neve

    Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1066 Budapest, Mozsár utca 16.

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Munkaerő toborzása megbízó partnereink részére
- Érdeklődők tájékoztatása
- Előszűrések végzése
- Jelentkezői adatbázis kezelése, frissen tartása
- Hirdetési csatornák kezelése, hirdetések terjesztése
- Csoportos tájékoztatók tartása

Elvárások

- MS Office ismeretek
- Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
- Proaktív, dinamikus munkavégzés
- Eredményorientált gondolkodás
- Csapatmunka

Előnyt jelent

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Munkaügyi ismeretek

Amit kínálunk

- Minden támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled: nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
- Hétfőtől péntekig, 8:30-17 óráig tartó, fix munkaidő, így bátran tervezheted és oszthatod be a szabadidődet akár hónapokkal előre is
- A munkakör sajátosságaiból adódóan betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes ügyfélkezelési és HR területre
- Könnyen megközelíthető, igényes munkakörnyezet a belvárosban – az Oktogonnál

Céginformáció

Magyarország egyetlen tőzsdén jegyzett HR szolgáltatójának csapatába keresünk diákot adminisztrációs munkára. Jelenleg cégünk a piac meghatározó tényezője Magyarországon, Németországban és Ausztriában egyaránt.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatold önéletrajzod!