Toborzó munkatárs

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    3525 Miskolc, Szentpáli utca

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Adecco Kft.

Legyél a csapatunk tagja…Megéri, mert:

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Amennyiben egy változatos, izgalmas és pörgős állást keresel, amivel építheted a jövőd és rengeteget tanulhatsz a HR-ről, akkor érdemes jelentkezned miskolci csapatunkba, mint Toborzó.

Feladataid lesznek:

  • Teljeskörű, end-to-end toborzási folyamatok lebonyolítása
  • Felelősségteljes és önálló menedzselése fehér-és kékgalléros toborzási projekteknek
  • Hirdetések írása, hirdetési felületek kezelése, hirdetési anyagok szerkesztése
  • Telefonos, online vagy személyes előszűrés, interjúszervezés és tartás
  • Adatbázisszűrés
  • Riportok, jelentések készítése

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • B jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló szervezői képesség
  • Önálló döntéshozatal képessége
  • Rugalmas, pörgős, nyitott, kedves személyiség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük a fényképes önéletrajz csatolását.