Toborzó gyakornok

  • Cég neve

    PannonDiák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • toborzási csapat mindennapi munkájának támogatása
  • a beérkezett jelöltekkel való kapcsolatfelvétel (telefonos előszűrés, egyeztetés)
  • a csapaton belül felmerülő adminisztratív feladatok elvégzése (riport/táblázat készítés, jelölt kezelés stb.)
  • HR projektekben való részvételi lehetőség

Elvárások

  • Legalább heti 25-30 órát tudsz vállalni
  • Angolul középszinten kommunikálsz
  • Nem ijedsz meg a telefonálástól
  • Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Érdeklődés a terület iránt

Előnyt jelent

  • HR tanulmányok folytatása, vagy HR területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Br. 1900 Ft/óra
  • Egy szuper csapat :)

Céginformáció

Saját csapatunkba keresünk toborzási gyakornok kollégát, azonnali kezdéssel! :)

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)