Grundfos Magyarország Gyártó Kft. logo

Toborzó

  • Cég neve

    Grundfos Magyarország Gyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Toborzó

Szeretnél folyamatosan fejlődni egy nagymúltú dán multinacionális vállalatnál? Hozzáállásodat lendület és gyorsaság jellemzi? Akkor itt a helyed!

Mik lesznek a fő feladataid?

  • Kék galléros jelöltek proaktív felkutatása és toborzása
  • Kiválasztás teljeskörű menedzselése: előszűrés, telefonos és személyes interjúk lebonyolítása
  • Onboarding folyamat végig kísérése, új belépők részére tréningek tartása
  • Aktív kapcsolattartás a vezetőkkel, pályázókkal, a munkavállalókkal és a közvetítő cégekkel
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Lehetőség HR projektekben való részvételre, ha egy kicsit kitekintenél a hétköznapi mókuskerékből

Milyen képzettséggel rendelkezel?

Úgy képzeljük, hogy:

  • Felsőfokú HR és/vagy gazdasági végzettséged van
  • Van legalább 2-4 éves releváns szakmai tapasztalatod
  • Rendelkezel magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai és MS Office (Word, Excel) ismeretekkel
  • Napi szinten használod az angolt mind írásban, mind szóban
  • Precízen és gyorsan végzed a munkádat
  • Rugalmas, kezdeményező, együttműködő és terhelhető vagy
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés sem okoz gondot
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség is társul a fentiekhez
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Mit kapsz a Grundfosnál?

Mik a céljaid? Itt, a Grundfosnál az a küldetésünk, hogy segítsük kibontakoztatni és megvalósítani ambícióidat, mind karrieredben, mind a magánéletben. Hat alapértékünk vezérel bennünket, látni fogod, hogy az új ötleteidet örömmel fogadják, és mindent megváltoztathatnak a lokálison keresztül a nagyszabású globális projektekig. A világ minden tájáról találkozhatsz kollégákkal a munkád során, egymást támogatva és közben tágítva egymás kulturális látókörét.

Ezenkívül a juttatások közé tartozik:

  • Rugalmas munkaidő, megfelelő munkaeszközökkel
  • Akár 3 nap fizetett szabadság az önkéntes munkáért
  • Éves bónusz, cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Well-being tanácsadások és előadások, csapatépítő események
  • Saját squash pálya és konditerem a munkahelyen
  • Változatos, befogadó munkakörnyezet, munkatársak által kezdeményezett fórumok, amelyek lehetőséget nyújtanak a nyílt kommunikációra
  • Hosszú távú karrierfejlesztés, rendszeres párbeszéd vezetőddel, valamint folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szeretnél többet megtudni?

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.