Titkársági szakértő

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 1131, Babér u. 7

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Az OTP Bank Ellenőrzési Igazgatósága részére keressük Titkársági szakértő, aki proaktívan tudja támogatni a csoportszintű szakirányítást végző terület vezetőjét és a csapatot.

Feladataid lesznek:

  • A vezető munkájának teljes körű támogatása
  • A vezető naptárának kezelése, időpontok egyeztetése
  • Általános és személyes asszisztencia
  • Titkársági és adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az anyabanki és leányvállalati szervezeti egységekkel, továbbá az ehhez kapcsolódó adminisztráció ellátása, határidők nyomon követése
  • Belső ellenőrzési vizsgálatok adminisztrációja, kimutatások készítése
  • Vezető testületek számára készülő előterjesztések formai előkészítése, határidők figyelése
  • Általános szervezeti ügyek kezelése (eszköz kezelés, új belépők adminisztrációja)
  • Területhez tartozó jogosultságok igénylése, kezelése
  • Bejövő / kimenő posta és telefonhívások kezelése
  • Értekezletek és tárgyalások szervezése, naptár meghívók szervezése, tárgyaló foglalás, catering
  • Rendezvények, utazások szervezése, elszámolása

Téged keresünk ha:

  • Szereztél már legalább 2 éves szakirányú tapasztalatot
  • Aktív középfokú angol nyelvismerettel rendelkezel
  • MS Office programokat felhasználói szinten ismered
  • Dinamikus, proaktív, nyitott személyiségű vagy
  • Rendszerszemlélet, precizitás, terhelhetőség jellemez
  • Kiválóan kommunikálsz, és könnyen teremtesz kapcsolatot
  • Nem riadsz vissza az önálló munkavégzéstől és szeretsz szervezni
  • Határozott fellépéssel rendelkezel
  • Hozzáállásod segítőkész és támogató

Előnynek tekintjük ha:

  • Bankszektorban szereztél már tapasztalatot, ismered a banki folyamatokat
  • Nagyvállalati környezetben szereztél tapasztalatot
  • Felsővezető mellett szereztél már tapasztalatot
  • Amit ezért cserébe nyújtani tudunk:
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Inspiráló, modern munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 1131, Babér u. 7

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Titkárnő, Titkár