Takarékinfo Zrt.
  • A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat az alábbi munkakörbe

  • Tesztmenedzser

    Főbb feladatok, munkák:

      • Banki környezetben lévő alkalmazások tesztelési feladataihoz kapcsolódó management/koordinátori feladatok végrehajtása
      • A véglegesített specifikáció és projekt terv alapján a tesztelési szkóp meghatározása
      • Részt vesz a projekt erőforrás és időbeli megtervezésében
      • Tesztelési terv kidolgozása
      • Tesztidőszakban a teszteredményeket elemzi, folyamatos riportokat készít, és részt vesz a hibajavítási folyamatban
      • Együttműködik az infrastruktúra, alkalmazás és fejlesztési területek szakértőivel
      • Koordinálja a tesztelést, törekszik a tervek szerinti, határidőre és elvárt minőségben történő szállításra
      • Záró tesztjegyzőkönyvet készíttet
      • Együttműködik a tesztelés automatizálásának bevezetésében és folyamatos működtetésében
      • Javaslataival támogatja a tesztelés hatékonyságának növelését

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Jó kommunikációs és menedzsment képesség
      • Windows Office és tesztmanagment (Jira) alkalmazások felhasználói ismerete
      • Hasonló területen szerzett 3+ éves tapasztalat
      • Tesztelési módszertanok ismerete
      • Önálló gondolkodás, proaktív, kezdeményező személyiség
      • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
      • Jó problémamegoldás, strukturált gondolkodás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ISTQB vizsga
      • Banki környezetben szerzett tapasztalat
      • Tesztelői, illetve tesztautomatizálási tapasztalat
      • Rendszer szervezői vagy fejlesztői tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
      • Versenyképes juttatási csomag
      • Fiatalos csapat
      • Kellemes munkakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Tesztelő, Tesztmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1027 Budapest, Kapás utca 11.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    magyar nyelvű fényképes önéletrajz a bérigény megjelölésével