SZURDOKVÖLGY KFT.

Kert- és parkfenntartó cégünk, kertész végzettségű, több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

Kertészi csoportvezető - Területvezető

munkatársat keres Budapest és vonzáskörzetében végzendő állandó munkára.

Feladatok:

  • Közterületen történő kertészeti és köztisztasági feladatok koordinálása
  • Növényápolási munkafolyamatok szervezése aktív részvétellel
  • Beosztottak munkájának irányítása, ellenőrzése
  • A megbízók részére nyújtott szolgáltatás magas színvonalának biztosítása
  • Árajánlatok előkészítése
  • Munkafolyamatok adminisztrációja, munkanaplók készítése

Elvárások:

  • Alapvető növényismeret
  • Jó kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és szervező készség
  • Szakmai érdeklődés, terhelhetőség
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, megbízható állás
  • Rugalmas vezetői hozzáállás
  • Pozitív légkör

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Szakmunka
  • Kertész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

fényképes önéletrajz küldésével, bérigény megjelölésével