Bővülő csapatunkba

Területi Képviselő

munkatársat keresünk.

MAGIC TOOLS Munkavédelmi Kft.

MAGIC TOOLS Munkavédelmi Kft. ( www.magictools.hu ) magyar családi vállalat, közel 20 éve alakult és a munkavédelmi, munkaruházati piac meghatározó szereplője.
Minőségi és jó ár/érték arányú termékeket gyártó cégek képviseletét látjuk el mint pl. a PUMA Safety, Albatros, Portwest, Exena, Sir System, ATG.

Országos viszonteladói hálózattal rendelkezünk, ahol célunk a partnereink gyors és pontos kiszolgálása.
Csapatunk fejlesztése miatt a következő munkakörbe keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Viszonteladói hálózatban működő kiskereskedelmi partnerek látogatása heti/havi szinten, partnerek oktatása, igényfelmérés, tárgyalás
  • Partnereink folyamatos ellátása a tovább értékesítést segítő eszközökkel, információkkal és promóciókkal
  • Ügyfél kiszolgálási színvonal és ügyfél elégedettség folyamatos fejlesztése
  • Új termékek bevezetése, a partnereknél felmerülő problémák megoldása
  • Statisztikák, különböző riportok készítése és az ügyfél látogatásokból származó információk rögzítése a vállalati CRM rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Az ideális jelölt minimum 3 év területi képviselői tapasztalattal rendelkezik, továbbá kifejezetten jól bánik a rá bízott partnerekkel
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 3 év területi képviselői szakmai tapasztalat
  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb elvárásoknak kell megfelelnie

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Munkavédelmi termékek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai karrier lehetőségét kínálunk dinamikusan növekvő cégünknél
  • Versenyképes fizetést, és hozzá teljesítmény orientált bónuszt
  • Családias hangulatú (nem multi) cégkultúra
  • A hatékony munkavégzéshez céges személygépkocsi, laptop, tablet, telefon
  • Minőségi, márkás termékek képviselete
  • Folyamatos fejlődés, és ezzel járó szakmai kihívásokhoz megfelelő képzés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Pályázatát a megadott e-mail címre, a tárgy mezőben „Területi képviselő pályázat” megjelölve kérjük.

A motivációs levelét az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

1. Miért szeretne váltani?
2. Hova szeretne az értékesítésben fejlődni?
3. Milyen eredményeket ért el a korábbi munkahelyein, mire büszke?
4. Mivel lehet önt motiválni?
5. Mik a legfontosabb elvárásai munkáltatójával szemben, hogy ott hosszú távon tervezzen?

6. Végül a fizetési igényét is kérjük feltüntetni!