Területi értékesítési vezető (Dél-Magyarország)

  • Cég neve

    TEDi Árukereskedelmi Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Vállalatunk,  a  TEDi  2004-ben Németországban alakult, mára a non food kiskereskedelmi szektor vezető szereplőjévé vált és Európa szerte 15 országban, közel 3200 üzlettel van jelen. Folyamatosan terjeszkedünk, hogy mindenki számára minél több helyen elérhetőek lehessünk. Küldetésünk, hogy bebizonyítsuk, hogy nem kell drágának lennie annak, ami jó. Ha örömödet leled a felelősségteljes feladatokban és új kihívást keresel, várunk Téged a TEDi csapatában!

Az Ön feladatai:

  • A felelősségi területéhez tartozó 5-10 üzlet forgalmának és eredményének optimalizálása
  • Az üzletek vezetése és feladatainak szervezése a TEDi koncepciója szerint
  • Mutatószámok tervezésében, nyomon követésében és ellenőrzésében való aktív részvétel
  • Értékesítést növelő intézkedések megvalósítása
  • 50-70 kolléga irányítása, fejlesztése és koordinálása
  • Új üzletek megnyitásának teljeskörű előkészítése, lebonyolítása és koordinálása
  • Revíziós feladatok ellátása és ellenőrzése
  • Részvétel a munkatársak kiválasztásának folyamatában

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év tapasztalat területi vezetőként, hasonló területen
  • Kereskedelmi végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Vállalkozói és költségtudatos gondolkodásmód
  • Magabiztos fellépés és kommunikáció
  • Átlagon felüli szervező- és problémamegoldó képesség, magas szociális kompetencia
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nagyfokú tanulási készség, terhelhetőség
  • Rugalmasság, lojalitás és mobilitás
  • „B“ kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Tagja leszel egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • Széleskörű külföldi betanítási program
  • Vállalati gépjármű használat (magáncélra is)
  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya a próbaidő lejárta után (3 hónap)
  • Fejlődési lehetőség, karrier építés
  • 10 %-os kedvezmény üzleteinkben

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő

Felkeltettük érdeklődését? Akkor ne habozzon, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a Jelentkezem gomb megnyomásával