Termény adminisztrátor

  • Cég neve

    RWA Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    9141 Ikrény

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termény eladással és vásárlással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, vállalatirányítási rendszerbe való rögzítése,   nyomon követése,
  • Leltározási feladatok ellátása, megfelelő dokumentálása
  • Beérkező számlák bevételezése, feldolgozása, végszámlák kiállítása
  • Aktív kapcsolattartás és együttműködés partnerekkel, hatóságokkal, kollégákkal

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Adminisztrációs területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, önálló, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Angol és/vagy német nyelvismeret
  • SAP ismeret
  • Mezőgazdasági ismeretek

Amit kínálunk

  • Családias munkahelyi légkör
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát

Céginformáció

Társaságunk, az RWA Magyarország Kft. a magyar mezőgazdaság kis-, közép- és nagy termelőit illetve vállalkozásait szolgálja ki az agráriparhoz kapcsolódó termékekkel, illetve széleskörű kapcsolati tőkével rendelkező termény kereskedőként segíti a gazdálkodókat a piacra jutásban és a nyereséges gazdálkodásban.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajz.