Termelési munkatárs

Feladatok:

  • Folyamat közbeni vizsgálatok, ellenőrzések elvégzése
  • Dokumentációk töltése, elektronikus feljegyzések kezelése
  • Terület anyagainak kezelése
  • Alap gépfunkciók elsajátítása és végrehajtása
  • Terület folyamatos tisztaságának fenntartása

Elvárások:

  • Legalább szakiskolai végzettség
  • Munkavédelmi, öltözködési szabályok betartása
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Tiszta, rendezett, klimatizált, egészséges és biztonságos munkakörnyezet, könnyű fizikai munka
  • Csapat- és emberközpontú vezetés, dinamikusan fejlődő, stabil vállalat
  • Korszerű technológia, a szükséges munkafeltételek és eszközök biztosítása
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség (kidolgozott kompetencia rendszer, belső pályázati lehetőségek)
  • A betanulási idő alatt mentor biztosítása
  • Munkába járás, étkezés, sportolás támogatása
  • Cég által biztosított munkaruha
  • Piaci szintű jövedelem
  • Jó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Környe, 2851 Üveggyár út 3..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.