Termékmenedzser

  • Cég neve

    KÉSZ Metaltech Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Mester utca 87.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az egyedi termékek projekt szemléletű előállításának koordinálásában (tervezéstől a kiszállításig)
  • Projekten belül a szaktervezés irányításában
  • A projektekhez kapcsolódó büdzsé összeállításában és annak kontrolljában
  • Komplex, kivitelezési projekt esetén a projektvezetőkkel való szoros együttműködésben
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartásban, a termelés (gyártás) és más funkciók közötti kommunikáció és együttműködés biztosításában és összehangolásában: pl. vállalkozás, beszerzés, tervezés, gyártástechnológia, termelés, minőségbiztosítás, logisztika, kivitelezés
  • Gyártási kooperációs partnerek kezelésében
  • Megrendelőkkel, alvállalkozókkal történő kommunikációban és naprakész elszámolásban
  • A termék teljes életciklusának kezelésében, a gyártást megelőző és követő folyamatok irányításában
  • Eredmények mérésében és jelentések készítéseben a menedzsment számára

Elvárások

  • Erős projektmenedzsment képességgel és szervezőkészséggel bírsz
  • Angol nyelvtudásod aktív
  • Időben és hatékonyan áramoltatod az információkat
  • Kezeltél már önállóan költségvetést és sikerült is azon belül tartanod egy-egy projektet
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség (mérnök, közgazdász, vagy akár műszaki menedzser szakon)

Amit kínálunk

  • A mindennapjaidat, modern irodai környezetben töltheted, egy szakmailag képzett csapatban, segítőkész kollégákkal
  • Részt vehetsz országos viszonylatban jelentős projektek megvalósításában
  • Jutalmazzuk a fáradozásaidat, hiszen évente egy alkalommal, tavasszal, teljesítményalapú prémiumra is jogosult lehetsz
  • Komplex egészségbiztosítási szolgáltatási csomagunk keretén belül különféle egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe díjmentesen vagy kedvezményes áron
  • Személybiztosítási programunk keretében minden munkavállalónkra baleset- és életbiztosítást kötünk
  • Kimagasló cafetéria kerettel jutalmazzuk kollégáink munkáját, melynek felhasználására többféle lehetőséged nyílik: SZÉP kártya, bölcsődei, óvodai ellátás, készpénz kifizetés
  • Ajánlási programunk keretében jutalmazzuk, ha új kollégánk közvetlen ajánlásod által nyer felvételt hozzánk

Céginformáció

2500 fős létszám, 41 év a hátunk mögött, és elmondhatjuk, hogy a régió egyik legszínesebb portfóliója a miénk! Ez volna a KÉSZ Csoport! Ambiciózus terveink vannak, valamint az újdonságok iránti nyitottsággal igyekszünk nap, mint nap tenni a fejlődésért és hogy megálljuk a helyünket a gyors változások közepette is. Izgalmas projektekben mindegyik tagvállalatunknál részt vehetsz, de ebben a hirdetésben a KÉSZ Metaltech lehetőségét szeretnénk kiemelni számodra, ha Te is nyitott vagy ránk! A cég acélszerkezetek, épületburkolatok, valamint a megújuló energiához kapcsolódó építészeti megoldások terén tevékenykedik, a tervezéstől egészen a kivitelezésig. Ezen belül is a homlokzatburkolat gyártás fontos szereplője a TERMÉKMENEDZSER, aki az alapanyag előállításától a végtermékig és a vevőhöz történő eljuttatásáig menedzseli a folyamatot.