Termékfejlesztő mérnök

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Fejér megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízónk 25 éves múlttal rendelkező, piacvezető gluténmentes és szénhidrát csökkentett termékeket előállító, magyar tulajdonú vállalkozás.

Székesfehérvári üzemükbe keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek kifejlesztése, valamint a jelenlegi receptúrák fejlesztése, átdolgozása a felmerült igények szerint
  • Csomagolóanyag minőségének és méretének meghatározása, kiválasztása és jóváhagyása társosztályokkal
  • A termelés támogatása eljárás- és gyártástechnológia fejlesztéseknél
  • Termék dokumentumok változásainak követése, termék adatbázis kezelése és információk közvetítése az érintetteknek
  • Alapanyagok, segédanyagok piacának figyelemmel kísérése, ajánlatkérés, javaslattétel új anyagok bevonására
  • Megfelelő dokumentumok elkészítése (termékfejlesztési napló, gyártmánylap, specifikáció, logisztikai adatlap, gyártási utasítás…)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Élelmiszeripari felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves élelmiszeripari vállalatnál szerzett, lehetőleg termékfejlesztői tapasztalat
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) magas szintű használata
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Innovatív szakmai hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Cafetéria, fix jövedelem, hosszútávú munkalehetőség
  • Üdülési lehetőség a vállalatcsoport balatoni üdülőjében
  • Utazási költségtérítés
  • Biztosított eszközök (Laptop Mobiltelefon)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Székesfehérvári, vagy közeli lakóhely
  • Sütőiparban (pék, cukrász) szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Élelmiszermérnök

Egyéb információ:

  • Munkaidő: 8 óra, plusz ebédidő 30 perc (hétfőtől - péntekig reggel 7 és 8 óra közötti kezdéssel egy műszakban)
  • Munkavégzés pontos helye: 8000 Székesfehérvár