Tenyésztésvezető

AGRÁR Kft.

7563 Somogyszob, Nagybaráti-puszta

Fontos számodra a szakmai kihívás és vezetői ambícióid is vannak? Sertéságazatunkba pont ilyen megbízható és elhivatott

tenyésztésvezetőt

keresünk! Ha szívesen dolgoznál az ország egyik legnagyobb állattartó vállalatánál, jelentkezz hozzánk és csatlakozz csapatunkhoz!

Feladataid, ha minket választasz

  • Inszeminálási folyamatok ellenőrzése, szükség esetén annak betanítása
  • Állatok megfelelő kondícióban tartása, szelekció végrehajtása
  • A tenyésztési területen a takarmányozási igények pontos kiszolgálása
  • Süldőnevelés menedzselése
  • Tenyésztési folyamatok irányítása, riportolás a sertéságazatvezetőnek
  • 4-8 fős csapat vezetése
  • Higiéniai és állatjóléti előírások betartásának felügyelete
  • Együttműködés a fiaztató istálló vezetőivel
  • A termeléshez szükséges inputanyagok készletezése
  • Az adminisztrációs adatok összegyűjtése és továbbítása az állattenyésztési adminisztrátornak
  • A tenyésztési folyamatok naturális mutatóinak javítása
  • A tenyésztési folyamatok protokolljainak betartatása, javaslattétel a protokollok változtatására

Amit mi biztosítunk számodra

  • Kiemelkedő, biztos jövedelem és egyéb juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (továbbképzések, tréningek, stb.)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Befogadó, lendületes csapat
  • Szállás, céges busz

Amit elvárunk

  • Állattenyésztési/mezőgazdasági ismeretek
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Állattartásban szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent számodra

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetői készség
  • Angol nyelv

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
AGRÁR Kft.