Több, mint egy évtizede dinamikusan fejlődő, piacvezető HR szolgáltató vállalatunk belső szakmai csapatába keressük

Telesales munkatárs

munkatársunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel
  • Kontakt keresés
  • Igényfelkeltés, szolgáltatásaink ügyfél számára jelentkező előnyeinek ismertetése telefonhívások során
  • Leadek generálása és a belső adatbázis kezelése
  • Leadekkel történő személyes találkozó egyeztetése
  • Értékesítési kampányok menedzselése a CRM rendszerünkön keresztül
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat telesales munkában
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép-ismeret
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kitartás a magasabb számú értékesítési hívások lebonyolításához, visszautasítástűrés és képesség ellenvetések kezelésére
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat a CRM értékesítési alkalmazások kezelésében
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (a telefonos értékesítés magyar nyelven történik)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Telefonos értékesítő

Munkavégzés helye:

3500 Miskolc, XIV. kerület